MALTEPE KAMPÜSÜMÜZ

   Derece Okulları Maltepe Kampüsü, içinde ortaokul ve anadolu lisesi bulunan kampüsün imkanlarını barındırmasının yanı sıra butik okulun sıcaklığını yansıtacak şekilde inşa edilmiştir. Son deprem yönetmeliğine uygun olarak yapımı tamamlanan Maltepe Kampüsümüz, Maltepe Cevizli Mahallesi, D-100 karayoluna yakın konumuyla, D-100'den görünür şekilde, D-100'ün alt bölgesinde güvenilir bir konumdadır.

   Derece Okulları Maltepe Kampüsümüz, 4000 metrekare kapalı alan, 1200 metrekarenin üzerinde açık bahçe alanı ile toplam 5200 metrekarenin üzerinde bir eğitim alanına sahiptir. Okul güvenliği aktif, hareketli kameralar ve turnike sistemleri ile kişiye özel kampüs kartlarının yanı sıra sabit güvenlik personeli tarafından sağlanmaktadır. Öğrenci güvenliği göz önünde tutularak servislerimiz öğrencileri okul bahçesinden teslim almaktadır.

   Derece Okulları Maltepe Kampüsümüzde, eğitim teknolojileri ve reel teknoloji çok yakından takip edilmektedir. Sınıflarımız 2018'den itibaren merkezi olarak yönetilen 4K özellikli, son sistem akıllı ekran ve akıllı içeriklerle, kaliteli zaman politikasıyla eğitim faliyetlerine devam etmektedir. D-STEM, robotik, kodlama, 3D yazıcı laboratuarları, 3D sistem ile ders laboratuarları, eğlendirerek matematiği sevdiren sensörlü matematik ekipmanları, maker odaları, fen ve inovasyon laboratuarları, Cambridge dil laboratuarları, kapalı spor salonu, ekolojik üretim alanları, satranç odası ve cep salonlarıyla dünya güncel sistemleriyle entegre bir şekilde öğrenci ve velilerimizin hizmetindedir.